PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109219}

Pociąg

Zhou Yu de huo che
7,0 462
oceny
7,0 10 1 462
Pociąg
powrót do forum filmu Pociąg

Właśnie się dowiedziałem, ze film wszedł do kin z jedną kopią. Jedną:) Fajnie:) Może kiedyś dotrze do mnie... dobrze, że mieszkam w Krakowie. Jest jakaś szansa (jeśli nie przegapię). Hahaha....

5IN

Jedna kopia! Na Śląsku pojawi sie pewnie za jakis rok.

tori

A ty widzialeś/widziałaś ten film? Nie miał zbyt pochlebnych recenzji, ale i tak miałem ochotę zobaczyć. Z tego co przedstawiał trailer rzeczywiście czuło się ' In the mood for love', ale klasa nie ta:)

użytkownik usunięty
tori

Pociąg jest do dziś grany w katowickim Światowidzie. Warto.

użytkownik usunięty
5IN

Jest dostępny w sieci P2P eDonkey lub eMule.

Vision go wydał na video i ja w ten sposób właśnie oglądałęm, ale niestety poniżej oczekiwań moich, chociaż znam takich co im się bardzo podobał. Na pewno ładny i poetycki, ale mnie trochę przy tym znudził.

ocenił(a) film na 6
5IN

A ja mam ten film właśnie mam zamiar zabrać się za oglądanie :)

ocenił(a) film na 9
5IN

Bardzo, bardzo ładne. Mnóstwo przepięknych obrazków.

ocenił(a) film na 6
Kwyjibo

Tak, dużo pięknych obrazów, przecudna Li Gong ale niestety oprócz wizualiów jakoś się rozłazi... Klimat rodem ze Spragnionych miłości / 2046 ale Kar-Waiowi nie dorasta do pięt. Mimo tego jest to w jakimś sensie uczta dla kinomana.

powietrze

no własnie, cos tu nie gra - piękne kadry i to wszystko. choc ma swoj urok. szkoda, bo ma swoj klimat

ocenił(a) film na 3
powder_blue

Jak kogos wciągnie klimat film może się podobać. Mnie nie wciągnął, co nie znaczy, że tak będzie z innymi odbiorcami.

ocenił(a) film na 10
balech

pomóżcie mi znależć ten film,proszę :(

powietrze

Mam podobnie. Wizualnie bardzo mi się spodobał, ale chyba nie do końca zrozumiałem wątek. Ta zaburzona chronologia nieźle mi namieszała i dodatkowo nie potrafię zrozumieć, jaką rolę w życiu głównej bohaterki odgrywał weterynarz...

5IN

To były czasy!
Moim ulubieńcem był canneński "Fair Game" (2010) Limana z - było nie było - gwiazdami, Seanem Pennem i Naomi Watts. 2 kopie w polskich kinach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones